środa, 15 sierpnia 2012

Imagin Zayn +18

Jesteś z Zaynem już pół roku. Mieszkasz w jego apartamencie. Zayn robi remont. Zabiera Cię do hurtowni luster. Tam, zrobiła mu się na ciebie wielka ochota. Nie patrząc na to, że jest w okół was dużo ludzi, poszliście w kąt. Zayn przyparł cię do ściany i zaczął muskać cię po szyi. Chwile potem jego ciepłe wargi zbliżyły się do twoich ust, ty to odwzajemniałaś. Miałaś kisiel w gaciach, czułaś się fantastycznie. Chwile potem Zayn całując cię po szyi , zerwał z ciebie koszulę rzucając ją w kąt. Dziwnie się czułaś, ponieważ Zayn na codzień zachowywał się jak tygrysek, ale żeby robić to w sklepie z lustrami? xd Chwile potem twój nowy , różowy stanik dołączył do koszuli , która leżała na podłodze. Skoro Zayn cię rozbierał, ty również postanowiłaś coś z niego zdjąć. Chwyciłaś jego koszulkę i szybkim ruchem również rzuciłaś nią na podłogę. Jeździłaś ręką po jego ciepłej klacie, Zayn podniecił się i zaczął sapać na cały głos.
-OMFG . ! [t.i] jesteś zajebista ! - krzyczał.
-A noo . Polak potrafi xd
Zayn kontynuował . Miałaś legginsy. Malik miał problemy ze ściągnięciem ich i powiedział :
-ooo 'zablokowały się' XD
nie czekał chwili dłużej i rozerwał je. Ściągnęłaś z niego spodnie, byłaś zdziwiona rozmiarem jego 'tygryska'. Miałaś na niego ochotę , zdjęłaś z niego bokserki i robiąc mu przyjemność włożyłaś jego trzon do buzi, wykonując okrężne ruchy. Malik drgał z podniecenia :
-Ooo [t.i] , dobrze dobrze ! kocham Cię za to !
Nie chciałaś przerywać przyjemności, Malik masował twoje piersi. Z twoimi sutkami było coś nie tak. Stwardniały. Malik ściągnął twoje różowe majteczki i wepchnął swoje palce do ciebie , aby potem podkręcić do punktu G. nagle Malik zasapanym głosem spytał :
-Chcesz mieć coś z Anglii ?
-No jasne kochanie ! działaj ! - odpowiedziałaś .
Wtedy właśnie Zayn włożył swój trzon do ciebie. Chciał abyy było ci dobrze, więc robił to tak mocno i szybko jak tylko mógł. Wiedzieliście że jeszcze parę pchnięć i będziecie na szczycie , aby potem wejść do ciemnej i mokrej jaskini. Zayn kontynuował. Sapaliście jak mogliście, byliście zdziwieni że jeszcze nikt w sklepie was nie widział. Doszliście. Malik wytrysnął , jednak nie przerywał tylko pchał cały czas. Po kilku pchnięciach pocałował cię w policzek i powiedział :
-No no , widzę że Polacy mają talent. XD
Ty pocałowałaś go w policzek i powiedziałaś :
-Nie chcę nic mówić , ale nie zabezpieczyliśmy się. !
-Oj tam. Będę się cieszył z naszego małego Malika.
Potem wyszliście. Z powodu tego że twoje legginsy zostały rozdarte przez pana Malika, on okrył cię swoją bluzą. Pojechaliście do domu i rozmawialiście o tym co będzie jak będziecie mieli dziecko. Lustra oczywiście nie kupiliście, ale nie pojechaliście tam też na marne . Po 9 miesiącach urodziłaś synka . Nazwaliście go Zayn junior. Zawsze wspominaliście ten dzień i miejsce w którym wasz mały Malik został poczęty. <3 || 
5 komentarzy:

 1. Heyy..Bisty blog i na dodatek z 1D..Jestem ich wielką fanką..pzdr. <33  M.W

  OdpowiedzUsuń
 2. hahhahahaha "zablokowały się" hahahahah ja jebie xD
  zapraszam na mojego bloga o 1D http://polish-one-directioners.blogspot.com/ ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Hahahahahh :D jprdl . Polak potrafi :D hahahaha, nie no zajebista jesteś :D ja tu bd czesciej wpadać :D ps. Jak bd miały czas to możecie mi napisać imaginę +18 z niallerem i hazza :P taki mały trójkącik <3 ps. Możecie zadedykować dla łosia :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Super blog . Jesteś cudowna

  OdpowiedzUsuń
 5. OMG - kocham ten blok ❤💕❤

  OdpowiedzUsuń