środa, 28 listopada 2012

Smutny Imagin Zayn x

Pisze ostatnio smutne imaginy bo mam doła , ale to minie ;) prosze o komentarz xx

Twoi rodzice zginęli w wypadku dwa lata temu. Nie miałaś żadnego rodzeństwa. Od tego czasu opiekowała się tobą twoja ciocia ale nie chciałaś tego. W dniu 18 urodzin przeprowadziłaś się do Londynu. Twoim chłopakiem jest Zayn. Spotkałaś go kiedyś na mieście. Potknęłaś się i wylałaś na niego kawę. To był dzień ,który odmienił twoje życie na lepsze. Zaczynałaś zapominać o przeszłości i żyłaś teraźniejszością. Myślałas ,że już wszystko będzie dobrze. Że w końcu twoje życie wróci do normy... Ale niestety. Lekarze wykryli u ciebie nowotwór. Był zbyt zaawansowany. Nie mogli ci pomóc. Dali ci co najwyżej dwa miesiące życia. Po prostu byłaś skazana na śmierć. Kiedy przekazałaś to swojemu chłopakowi on nie potrafił uwierzyć. Nie pozwolił ci się poddawać. Założył fundację. Zaczął zbierać pieniądze na leczenie. Nie widział innej opcji. Bez ciebie nie potrafiłby żyć. Po miesiącu w stanie krytycznym trafiłaś do szpitala. Zayn codziennie mówił ,że z tego wyjdziesz. Przytakiwałaś mu ale wiedziałaś ,że to już koniec. Chłopcy mieli koncert ale on chciał go odwołać. Chciał być z tobą. Powiedziałaś mu ,że to tylko kilka ulic dalej i ostatecznie się zgodził. Oglądałaś emisję w telewizji. Na koniec chłopcy śpiewali 'Moments'... Tak właściwie śpiewał Zayn. Śpiewał dla ciebie. Śpiewał ze łzami w oczach. Po piosence powiedział:
- Przepraszam ale nie będzzie mnie na podpisywaniu płyt. Wybaczcie. Moja dziewczyna jest w szpitalu... Może prawdopodobnie już nie żyje... Jeśli jeszcze mnie widzisz... Kocham cię! To ty nadałaś temu wszystkiemu sens. Nie zostawiaj mnie, błagam...
Chłopak zszedł ze sceny. Jego przyjaciele płakali razem z nim. Kiedy dojechał do szpitala ,wbiegł do twojej sali. Niestety nie zdążył. Zaczął płakać jeszcze bardziej. Usiadł na twoje łóżko. Wtulił się w nie. Pachniało jeszcze tobą.
- Dlaczego?! Dlaczego mi ją odebrałeś?! Ona nic nie zrobiła! Kochałem ją! - zaczął krzyczeć. Po chwili zobaczył list zaadresowany do niego. Otworzył go i zaczął czytać.

' Kocham cię Zayn. Jeśli to czytasz to znaczy ,że już mnie nie ma obok ciebie. Byłeś najwspanialszą osobą ,którą kiedykolwiek poznałam. To ty przywróciłeś sens mojemu życiu. Los widocznie chciał inaczej... Może to inna dziewczyna jest ci pisana. Wiem ,że będzie najszczęśliwszą dziewczyną na świecie. Nie rób nic złego. Nie zabijaj się. Błagam cię. Nie chcę byś pozbawiał się życia z mojego powodu... Żyj... Żyj pełną życia. Zawszę cię kochałam i zawsze cię będę kochać.
<T.I> xxx '

21 komentarzy:

 1. jejuu , prawie rycze ! xd

  OdpowiedzUsuń
 2. Pierwszy raz czytajac jaki kolwiek Imagin łzy same mi leca. To jest swietnir, zajebiste i nie wiem co jeszcze. :**

  OdpowiedzUsuń
 3. TO TAKJE SŁODKJE ZE RZYGAM TĘCZĄ ;____;

  OdpowiedzUsuń
 4. Mimo wielu błędów stylistycznych, przez które nie brzmi to najlepiej prawie się popłakałam. Pisz dalej, ale popracuj trochę nad stylistyką :3

  OdpowiedzUsuń
 5. hahahahahahahahaha o jeju, tak mi smutno zwłaszcza z ta kawa ;/
  pachniało jeszcze mną, moim rozkładem
  oh nie mam łzy w oczach :'(

  OdpowiedzUsuń
 6. OOO ,KURWA , NIE ZESRAJCIE SIE .
  PRZYKRO BYŁO MI TO AŻ CZYTAĆ ;c

  OdpowiedzUsuń
 7. Łan erekszyn z vansa but, hej pedałku gdzie twój fiut?

  OdpowiedzUsuń
 8. O KURWA IDE Z TĄD TYLE PEDAŁÓW W TLE

  OdpowiedzUsuń
 9. RZYJ PEUNIOM RZYCIA MARCIN ;_______;

  OdpowiedzUsuń
 10. Rzygam tęcza. ... jakie hujowe fuuu

  OdpowiedzUsuń
 11. Ryczę.. ; ( Wspaniały . xx

  OdpowiedzUsuń
 12. Exxtra ... Zapraszam do siebie :londyyn.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 13. super rozdział... aż się rozpłakałam ;_:

  OdpowiedzUsuń
 14. Ryczę jak dziecko :'(

  OdpowiedzUsuń
 15. Łzy się same cisną :c Zajebista jesteś !

  OdpowiedzUsuń
 16. Czytałam duzo imaginow. Ale ten byl najlepszy, masz.talent do pisania... Pozdrawiam...

  OdpowiedzUsuń
 17. Pikne aż popłakałam się

  OdpowiedzUsuń