poniedziałek, 5 listopada 2012

Imagin Harry +18 ;p

Napaliło mn na tego Harrego xD prooosze o komentarze ;****

Bierzesz prysznic, ponieważ zaraz wychodzisz do pracy. Załatwiłaś sobie staż w jednym z radio.  Miesiąc temu zostałaś wybrana z tysiąca wniosków o staż w stacji radiowej w Londynie.  Nigdy nie byłaś w Londynie, a teraz masz okazję mieszkać tu przez 3 miesiące. Gdy już się ubrałaś i rozczesujesz włosy, czujesz jak ktoś chwyta cię w tali. Odwracasz się i widzisz łobuzerski uśmiech, który wita cię codziennie już od kilku tygodni. 
-Nie, Harry idę do pracy. Za godzinę mam tam być, a muszę się jeszcze przygotować. - mówisz do swojego chłopaka. 
-[Twoje.Imię] zdążysz to zrobić w 5 minut.  - zaczyna całować cię namiętnie i wodzi ręką po twoim ciele. 
-Harry, kochanie kiedy wrócę. Obiecuje. -całujesz go po raz ostatni i wychodzisz z łazienki. Spotkałaś Harrego na początku twojego stażu ,wraz z resztą stażystów.  Byłaś tego dnia bardzo zdenerwowana, bo miałaś z nimi przeprowadzić wywiad, ale wszystko poszło gładko. Gdy wywiad się skończył Harry poprosił cię o numer telefonu i zaprosił na kolację. Oczywiście się zgodziłaś. Ubrałaś czarną obcisłą sukienkę. Przez dwie godziny rozmawialiście i jedliście kolację przy świetle księżyca.Po kolacji szliście ulicami Londynu trzymając się za ręce i opowiadając o sobie.  Później poszliście do klubu i wypiliście kilka drinków. Rano obudziłaś się w jego ramionach. Od tego czasu jesteście nierozłączni. Spędzacie całe dni razem. Tylko jest jeden mały problem. Wasz ,,związek '' nie jest jasny. Nigdy nie rozmawialiście o tym czy jesteś jego dziewczyną lub zwykłą znajomą. Może to przelotny romans. Wszystko co wiesz , to ,to że jesteś w nim zakochana po uszy. Harry sprawia ,że jesteś szczęśliwa jak nigdy dotąd. 
Gdy jesteś w pracy otrzymujesz sms'a :
,, Cześć,piękna co myślisz o przyjście do mnie i pieczeniu ciasteczek? Pogoda jest straszna."
Uśmiechasz się i odpisujesz:
,,Oczywiście. Dziś jest pracowity dzień i chcę się zrelaksować w twoim towarzystwie. ''
Pospiesznie wypełniasz papiery w radio i jedziesz do Harrego. Pukasz do drzwi. Otwiera ci .Jest w samych bokserkach  i oczywiście z uśmiechem na twarzy.
-Wchodź kochanie - bierze cię w ramiona i całuje- Jak minął dzień? Słuchałem cię w czasie jazdy i byłaś niesamowita.
-W porządku. Dziękuje. Strasznie bolą mnie stopy- całuje cię w czoło i idziecie do kuchni. Podczas mieszania składników Harry cały czas podjada. Patrzysz w jego piękne oczy i uśmiechniętą twarz. 
-Harry. Kocham Cię.- mówisz nagle. Podchodzi do ciebie i odgarnia ci kosmyk włosów z twarzy.
-Ja też Cię kocham [Twoje.Imię] .Szczerze mówiąc chciałbym ,aby nasz związek był bardziej oficjalny. Chce ,aby każdy człowiek na świecie wiedział,że należysz do mnie i tylko Cię Kocham. -oznajmia. Całujesz go namiętnie.Wasze ciała napierają na siebie. Zawsze gdy się całujecie twoje serce zaczyna szybciej bić.W pocałunkach idziecie do sypialni.  Gorliwie zdejmuje ci sukienkę i stanik.     Zaczyna delikatnie pieścić twoje piersi. Jego ciepłe wargi lekko ssą twoje sutki. Gryziesz dolną wargę z  rozkoszą.  Całuje cię w drodze do brzucha, a z stamtąd do miejsca gdzie chcesz go najbardziej. Zdejmuje twoje majtki i delikatnie w liże okolice cipki. Czujesz jak bardzo uwielbiasz jego język.  Zdejmuje swoje bokserki. Widzisz,że jest nieźle przygotowany. Twoje ręka głaszcze jego loczki. On dokucza ci i wkłada wilgotne palce w twoje krocze.  Podnieca cię to i wydajesz cichy jęk. 
-Chcę ,abyś błagała i jęczała . - szepcze.Błagasz go, żeby zrobił z  tobą cokolwiek chce. W końców wsuwa swój penis w ciebie, a ty jęczysz z rozkoszy. Czujesz jak delikatnie wbija się w ciebie. Poruszasz biodrami. Próbujesz wymówić jego nazwisko,ale słowa nie mogą wyjść z twoich ust.  Jedyne co możesz to jęczysz i krzyczysz. Nadal wchodzi w ciebie .Wasze ciała się złączyły. Nadal posuwasz do przodu i tyłu biodrami. W końcu dochodzi do ciebie. Czujesz jego spermę w sobie. Opada na ciebie i całuje cię w nos. Wasze oddechy się stabilizują. Kładziesz się na jego tors. jest ci dobrze. Czujesz ,że on jest całym twoi światem.

13 komentarzy:

 1. harry i nikola styles16 grudnia 2012 09:25

  OdpowiedzUsuń
 2. HAhahah zajbisty :3 Nie mogę ze śmieschu :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Co wy macie w tych głowach... Perverts, perverts everywhere. -.-

  OdpowiedzUsuń
 4. czułam się jakbym si e z nim ja sama

  OdpowiedzUsuń
 5. Fajny, tylko wiesz co mogłabyś zamienić takie słowa ja " cipka" na jekieś hmm " ładniejsze słowa, np. kobiecość czy coś to ładniej brzmi :D Uwierz mi ; 33 A ogólnie motyw fajny :D @Adventure_32

  OdpowiedzUsuń
 6. Żal nie umiesz pisać imaginów

  OdpowiedzUsuń
 7. Dla mnie jest fajny <3

  OdpowiedzUsuń
 8. Fajny tylko tak jak powiedziała koleżanka moglabys zmienić słowo cipka na kobiecość lub miejscu intymne

  OdpowiedzUsuń
 9. Fajny tylko tak jak powiedziała koleżanka moglabys zmienić słowo cipka na kobiecość lub miejscu intymne

  OdpowiedzUsuń