wtorek, 26 lutego 2013

Imagin Zayn +18Siedziałaś  w pokoju twoim i Zayna . Czekałaś aż przyjdzie ze studia . Kochałaś go bardzo mocno , ale obydwoje mieliście wybuchowe charaktery  , co  bardzo często prowadziło do kłótni .  Od kilku dni sytuacja w waszym domu była napięta . To Zayn ci podpadł swoim bałaganiarstwem , to ty podpadłaś mu oglądając durne seriale w czasie meczu . To były tylko błahostki , ale wasza dwójka potrafiła zrobić z tego wielką kłótnię . Twoje przemyślenia przerwało wtargnięcie do domu Zayna . Usłyszałaś jak wchodzi po schodach i z hukiem otwiera drzwi do pokoju .
- Hej Zayn . Coś się stało ? – zapytałaś i miałaś go pocałować , jednak on się odwrócił .
- Tak dużo się stało. Nie poszło nam dzisiaj w studiu , do tego menadżer każe mi rzucić palenie .  Może mnie pocałować w dupę.
-  Rozumiem cię Malik, ale czy musisz się wyżywać na mnie ? – zapytałaś i podeszłaś do niego , chcąc go przytulić jednak cię odepchnął .
- Daj mi spokój . Będę robił to co mi się podoba .
- Wiesz co ci powiem ? Że jesteś imitacją mężczyzny . A wiesz dlaczego  ? Bo  mimo , że masz kobietę nie starasz się o nią . Jest ci obojętna . Pieprzę takiego faceta . – powiedziałaś a Zayn podszedł do ciebie bardzo blisko .
- Coś ci się nie podoba skarbie ? To droga wolna – do widzenia . – powiedział , a ty walnęłaś go z otwartej dłoni w twarz . Zayn złapał się za policzek i przyparł cię do ściany  , namiętnie wpijając się w twoje usta . Jego ręce znalazły się na twoich pośladkach . Mocnymi ruchami masował je , a ty poczułaś przypływającą falę gorąca. Wasze języki tańczyły niezwykły taniec namiętności . Zayn zaczął nagle jeździć językiem po twojej szyi , a ty odchylałaś głowę pod jego ruchami .   Zdarłaś z niego koszulkę . Popchnęłaś go na łóżko i zaczęłaś całować jego idealnie wyrzeźbiony tors .  Zayn obrócił was i teraz to on był na górze . Zdjął z ciebie koszulkę i stanik , który po chwili znalazł się na ziemi . Zaczął obdarowywać pocałunkami twoje krągłe piersi . Przygryzał i masował językiem twoje sutki , a ty cicho pojękiwałaś .  Jego pocałunki schodziły co raz niżej . Jego usta pieściły twój brzuch , następnie wewnętrzną stronę ud . Zdarł z ciebie majtki. W końcu zaczął pieścić twoje wargi sromowe . Lizał je , delikatnie szczypał . Włożył w ciebie dwa palce i zwinnymi ruchami sprawiał ci rozkosz . Zakończył zaraz przed tym jak miałaś szczytować . Teraz to ty chciałaś mu sprawić przyjemność . Usiadłaś okrakiem na nim i zdjęłaś z niego spodnie oraz bokserki . Twoim oczom ukazał się wielki ‘kolega’ Malika . Wzięłaś go do ust i językiem zataczałaś na nim kółka . Złapałaś go również w ręce i posuwałaś raz w górę raz w dół .  Słyszałaś jak twój chłopak jęczał  i cieszyłaś się , że doprowadziłaś go do szaleństwa . Błagał cię , żebyś robiła to szybciej jednak to ty nadawałaś tępo . Z ust Zayn wyrwał się ogromny jęk . Obrócił was tak , że to on był na górze. Wszedł w ciebie mocno i stanowczo . Krzyknęłaś . Posuwał się co raz szybciej . Ty pod wpływem jego ruchów , wywijałaś się . Usta Zayna błądziły po twoim biuście . Krzyczeliście  z zachwytu . Zayn nagle przyśpieszył , aż w końcu wydaliście z siebie najgłośniejszy krzyk  . Oboje doszliście . Zayn zmęczony opadł obok ciebie . Wasze oddechy powoli się stabilizowały. Spojrzałaś na Zayna . Ten tylko wstał , złapał paczkę papierosów i odpalił jednego . Podeszłaś do niego , usiadłaś mu na kolanach i otworzyłaś usta . Zayn zaciągnął się i cały dym wpuścił do twoich ust , całując cię przy tym . Wciągnęłaś go i oddałaś pocałunek , po czym wypuściłaś dym w powietrze . Malik odgarnął ci kosmyk włosów z czoła .
- Jeśli myślisz , że nasze kłótnie już zawsze będą kończyć się w taki sposób to nawet o tym nie myśl . – powiedziałaś a on się uśmiechnął .
- Myślę , że już nigdy więcej się nie pokłócimy . – powiedział i zgasił fajkę , po czym znów zaczął całować cię po szyi .
__________________________________________________________________________________
No to coś innego .  +18 . <lol2> Mam nadzieję , że się wam podoba . <3

7 komentarzy:

 1. Super z kim teraz napiszesz? Nie ma nic przeciwko żebyś pisała +18 :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Hejka, zostałyście nominowane do The Versatile Blogger! Więcej na moim blogu http://my-neme-is-west-stella-west-and-1d.blogspot.com/
  P.S. świetny imagin :**

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak możesz zrób jeszcze jeden taki brutalny z takimi charakterami kocham takie charaktery

  OdpowiedzUsuń