niedziela, 14 października 2012

Imagin Zayn +18

Taki troche idiotyczny xD ale zawsze coś i pamiętaj czytasz na własną odpowiedzialność ! ;) Prosze o komentarze ! ;)

Jesteś z 1D na zakupach w galerii handlowej. Były to dla Ciebie takie rodzinne zakupy XD. Jak zwykle Lou i Hazza biegali po sklepach przewracając wieszaki z ubraniami , a ty szłaś spokojnie z Zaynem. Trzymaliście się za ręce. Weszliście do kolejnego sklepu, wtedy Zayn zrobił morderczą minę i krzyknął :
-Mam na Ciebie ochotę ! Tu i teraz ! XD
-Jesteśmy w sklepie głupku ! - powiedziałaś , śmiejąc się .
-Wiem. - powiedział stanowczo Zayn.
Wtedy Malik złapał cię za plecy , przechylił do tyłu i zaczął namiętnie całować.
-Chyba nie chcesz robić tego na środku sklepu ! - powiedziałaś.
Pan Z wziął cię na ręce i zaniósł do pierwszej lepszej przebieralni, była ona mała, lecz wam to nie przeszkadzało. Zayn usiadł na krześle, a ty siadłaś na nim okrakiem. Twój chłopak zaczął cię namiętnie całować, schodząc coraz niżej. Muskał twoją szyję. Wiedziałaś , że od dziś ta przebieralnia będzie miała wielką historię. Malik zaczął cię rozbierać, rozpiął ci koszulę i wyrzucił ją zza przebieralni. Potem złapał ustami twój stanik i ściągnął jedno ramiączko. Byłaś już bez stanika. Zayn ssał twoje sutki. Czułaś jak pewna część twojego ciała stwardniała. Postanowiłaś również zrzucić coś z Malika, zaczęłaś od bluzki. Ściągnęłaś ją brutalnym ruchem i jeździłaś swoim językiem po jego klacie. Malik ściągnął z ciebie spódniczkę, a z tego powodu że nie miałaś majtek miał szybki dostęp do ciebie. W końcu jego dwa zgrabne paluszki były w tobie; podkręcając do punktu G. Czułaś jak pot spływa z twego ciała, zaczęłaś lekko sapać. Zaczęłaś rozpinać guzik ze spodni Malika, po chwili twój chłopak był już całkiem nagi. Robiąc mu przyjemność wykonywałaś ruchy do przodu i to tyłu jego trzonem . Jego dar był mega gigantyczny XD Czułaś się strasznie napalona, więc włożyłaś członka Zayna do buzi i wykonywałaś nim okrężne ruchy. Czułaś jak się napręża. Malik wydawał dziwne dźwięki. Potem powiedział :
-No to wchodzę !
I zaczął w ciebie powoli wchodzić. Jednak z każdą sekundą robił to szybciej i mocniej. Czułaś , że niedługo wybuchnie XD. Miałaś dziwne wrażenie jakby wszyscy na was patrzeli, ponieważ cała przebieralnia skakała. Kontynuowaliście. Czułaś się rozjebana, wiedziałaś, że niedługo dojdziecie na sam szczyt; aby potem wejść do ciemnej i mokrej jaskini XD Zayn pchał coraz mocniej, a w tym czasie usłyszałaś głos Lou który mówił do pani zza lady :
- Widziała tu pani Zayna Malika z (t.l) ?
- Nie wiem - odpowiedziała laska zza lady.
Wystraszyliście się trochę , lecz kontynuowaliście. Doszliście na szczyt. Zayn wytrysnął. Czułaś się zajebiście. Pocałowałaś go w policzek i powiedziałaś :
- Noo choć szybko ! bo Lou zobaczy XD
Ubraliście się i wyszliście. Następnie poszliście do domu na żurek XD


                                                  


3 komentarze:

 1. Hahahauhahahah o kurde . MOJA PSYCHIKA
  JEST ZNISZCZONA .


  Czytam to z koleżanką i ja do niej CZUJESZ TAKI DZIKI SEKS Z MALIKIEM ?!
  K: CISZEJ BO ŁUKASZOWI SIĘ ZACHCE XD

  OdpowiedzUsuń
 2. Mogę z Tobą prowadzić tego bloga ?

  OdpowiedzUsuń
 3. Cudowny !! I ten żurek xdd

  OdpowiedzUsuń